Hakkımızda


 

Yafa Temizlik  1990 yılından bu yana kazandığımız iş tecrübesiyle ve 2008 yılında yaptığımız açılışla işimizi müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir.

Endüstriyel temizlik, gıda, ambalaj ve genel hijyen ürünleri sektörlerinin toplu tüketim olarak binlerce çeşit ürününü siz değerli müşterilerimiz için bir araya toplayarak ilklerden birine imza atan             

Yafa Temizlik   Tedarik; sınırsız ürün çeşidi, uygun fiyatları ve zamanında teslimat garantisiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  

Yafa Temizlik; hastaneler, fabrikalar, plazalar, okullar, toplu yapı konutları, askeri kuruluşlar gibi ev dışı bir çok kurum ve kuruluşun tedariği çözüm ortaklığını gerçekleştirmektedir.                                                                                                                           

Video Tanıtım


Vizyonumuz


"Yafa Temizlik; hastaneler, fabrikalar, plazalar, okullar, toplu yapı konutları, askeri kuruluşlar gibi ev dışı bir çok kurum ve kuruluşun tedariği çözüm ortaklığını gerçekleştirmektedir.      "

Vizyonumuz

Misyonumuz


"Yafa Temizlik   Tedarik; sınırsız ürün çeşidi, uygun fiyatları ve zamanında teslimat garantisiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  "

Misyonumuz